SOLODOOR a.s., český výrobce interiérových dveří a obložkových zárubní, vyrobí za rok více než 180 000 dveří a 80 000 zárubní, čímž se řadí mezi největší výrobce na trhu. Je držitelem osvědčení „CZECH MADE“ a označení „Ekologicky šetrný výrobek“. Kromě široké škály produktů nabízí také poradenství a odbornou montáž s pětiletou zárukou na své zboží.

Společnost vznikla v roce 1997, přičemž její kořeny sahají hlouběji do historie dřevařského průmyslu v Sušici, která se celosvětově proslavila výrobou sirek. Společnost využívá nejmodernějších německých a italských technologií, díky kterým vyrábí dveře a zárubně s unikátní oblou hranou a v exkluzivních povrchových úpravách, jež nemají na trhu konkurenci.

Společnost NEXT a.s., největší český výrobce bezpečnostních dveří, vznikla v roce 1991 a patří k průkopníkům ve výrobě vchodových bezpečnostních dveří na našem trhu. Jedinečná ocelová konstrukce zajišťuje dveřím NEXT prvotřídní kvalitu. Každý kus dveří je originál a vyrábí se na míru dle individuálních požadavků konkrétního zákazníka. Ve výrobním závodě v Budyni nad Ohří se každý rok vyrobí přes 4 000 vchodových bezpečnostních dveří. Společnost s více než třicetiletou tradicí nabízí také profesionální poradenství a servis, včetně montáže.

Akciová společnosti SOLO MATCHES & FLAMES, a.s. je předním dodavatelem zápalek a plamenných výrobků na tuzemských i zahraničních trzích. Společnost dodává produkty především se značkou SOLO a navazuje na více než 180 letou historii výroby a obchodu se zápalkami, jejíž kolébkou bylo město Sušice. Společnost v roce 2008 prošla rozsáhlou transformací z výrobního podniku na obchodní, díky čemuž mohla rozšířit svoji oblast působení na širokou škálu produktů, které se vzájemně doplňují.